Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Łąki

Łąki, mazowieckie

  • 372 000 zł
  • 1 199 m²
  • 310,26 zł/m²

Zdjęcie

Małgorzata Żmuda

Skontaktuj się

Działka budowlana Łąki

Łąki, mazowieckie

zaktualizowane:
11 maja 2026

372 000 zł

1 199 m²

310,26 zł/m²

Działka budowlana Łąki

Zaktualizowane: 11 maja 2026

372 000 zł 1 199 m² 310,26 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 372 000 zł (310,26 zł/m²)
  • Działka: budowlana, 1 199 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 46m; szerokość: 29m; teren płaski
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
  • Media: prąd, szambo
  • Źródło: biuro nieruchomości: Homeplus Nieruchomości, zaktualizowane: 11.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 23486/78/OGS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o pow. 1199 m² położoną w miejscowości Łąki, gmina Radzymin. Nieruchomość o wymiarach około 25 x 45 m, która zlokalizowana jest przy drodze prywatnej o szerokości 6 m, położona w trzeciej linii zabudowy od drogi gminnej asfaltowej. Teren jest płaski, z dużym udziałem zieleni, w sąsiedztwie lasu oraz zabudowy jednorodzinnej. (...)

Agent

Małgorzata Żmuda

509 209...

509 209 102

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Małgorzata Żmuda

509 209...

509 209 102

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Małgorzata Żmuda

Zostaw telefon, oddzwonimy

Wysyłanie wiadomości